CR-V

CESTA K DOKONALOSTI JE NEKONEČNÁ

Toto všestranné SUV s pohonom dvoch alebo štyroch kolies kombinuje strhujúci výkon s pohodlím luxusného automobilu. Vylepšenia neustále prichádzajú.

Dobrodružstvo nekončí

Je úžasné, aké množstvo inovatívnych nápadov sa zmestí do jedného štýlového a priestranného auta. Nové CR-V pozná vášho dobrodružného ducha a poskytuje vám slobodu a flexibilitu objavovať.

Bočný pravý pohľad na model Honda CR-V.

UVOĽNITE SA ZA VOLANTOM

Priestranný interiér modelu CR-V je príjemne pohodlný.

Vďaka tomu je jazda potešením pre vodiča aj spolujazdcov. Vpredu si vychutnáte zvýšenú polohu sedenia s bohatým priestorom pre nohy a vysoko kvalitnými materiálmi v celom vozidle.

Všetko, čo potrebujete vedieť

Vďaka inteligentnému multi-informačnému displeju (i-MID) zobrazíte všetky potrebné informácie, nech vás vaša cesta zavedie kamkoľvek. Vďaka ovládacím prvkom na volante je jeho používanie veľmi jednoduché. A v spojení s novým multimediálnym systémom Honda CONNECT s dotykovou obrazovkou máte všetko úplne pod kontrolou.

Predný trojštvrťový pohľad na interiér modelu Honda CR-V.

MNOŽSTVO PRIESTORU

Ešte viac priestoru.

Ak potrebujete priestor na ďalšie veci, stačí na to jediný plynulý pohyb – naše praktické sedadlá jednoducho zložíte zatiahnutím šikovnej páčky. Dvere batožinového priestoru sa dokonca otvárajú a zatvárajú automaticky, takže si s nimi poľahky poradíte aj s plnými rukami nákupných tašiek. (Platí pre výbavu Executive.) Pripravili sme pre vás taktiež dostatočne veľký batožinový priestor, do ktorého sa vojdú až tri veľké kufre.

Detailný záber na interiér modelu CR-V.

NAJPREDÁVANEJŠIE SUV NA SVETE

Honda CR-V je najpopulárnejšie SUV na svete – bez výnimky.

sivé CR-V zozadu z uhla pri jazde hore po ceste

Čísla predaja z 53 najdôležitejších svetových trhov nových áut* radia Hondu CR-V na prvé miesto za rok 2015. Medzi najpredávanejšie modely v rámci konkurencie patril aj v rokoch 2014, 2013 a 2012. Od roku 1995 sa v skutočnosti predalo viac ako 7 miliónov modelov CR-V.

Zdroj: JATO Dynamics
(Obdobie predaja jan. – dec. 2015)
* Medzi trhy sa počíta: EU + EFTA, NAFTA, Čína, Japan, Brazília, Rusko, India, Indonézia, Austrália, Argentína, Južná Afrika, Južná Kórea, Thajsko

VIAC O HONDE CR-V.