Kosačka HRG466 SKEH


Ľahká benzínová kosačka s pojazdom (jednou rýchlosťou) a šírkou záberu 46 cm. Výborná manévrovatelnosť. Pre stredne veľké trávniky alebo na rýchlejšie pokosenie trávnika.

Automatický sýtič

Všetky naše produkty poháňajú špičkové motory značky Honda, preto si môžete bez obáv vychutnať spoľahlivé štartovanie a minimálne nároky na údržbu. Všetky naše kosačky používajú ako palivo bezolovnatý benzín.

Nízka hlučnosť

Náš vývojársky tím navrhol patentovaný nôž, ktorý sa v porovnaní s tradičnými nožmi vyznačuje nízkou úrovňou hluku (–0,5 dB(A)). Vďaka kombinácii dizajnu motora a žacieho ústrojenstva je úroveň hluku o 30 % nižšia, ako je súčasná norma EÚ.

Objem koša 55L

Cena: 509 € (s DPH)

Stará cena: 559 € (s DPH)

  • ...


Generátor EU22i


Invertorový generátor s max. výkonom 2200 W pre mimoriadne kvalitný elektrický výstup.

Oil alert™

Ide o užitočnú funkciu, ktorá bráni poškodeniu motora tým, že automaticky vypne zariadenie, ak olej klesne pod bezpečnú prevádzkovú hladinu.

Výstup na jednosmerný prúd dodáva 12 A na nabíjanie akumulátora.

Naše generátory sa nielen ľahko používajú, ale aj ľahko prepravujú a uskladňujú. Pretože sú pomerne ľahké, jednoducho sa presúvajú pri akejkoľvek práci.

Je taký tichý, že si ho sotva všimnete. Tlmič hluku, kryt a zvukovoizolačné obloženie výrazne znižujú prevádzkovú hlučnosť zariadenia.

Eco-throttle™

Ide o inteligentnú technológiu od spoločnosti Honda, ktorá automaticky upravuje otáčky motora tak, aby presne zodpovedali zaťaženiu. Tým sa dosahuje úspora paliva, predlžuje sa životnosť motora a prevádzka je tichšia.

4-taktný motor OHV

Výkon a účinnosť s overenou spoľahlivosťou – to musí byť Honda. Štartovanie je ľahké za každých podmienok, s automatickou dekompresiou na zníženie potrebnej ťažnej sily.

Cena: 1.295 € (s DPH)

Stará cena: 1.475 € (s DPH)

  • ...


Krovinorez UMK 425UEET


Ľahký benzínový krovinorez, vybavený efektívnym a tichým a motor GX25. Poskytuje zvýšený komfort aj vďaka čalúnenému obojramennému postroju a rýchlo nastaviteľným rukovätiam (zabezpečí komfortnú pozíciu pri kosení terénu s rôznym sklonom)

Cena: 350 € (s DPH)

Stará cena: 429 € (s DPH)

  • ...