CIVIC 10G

Zadný pohľad na Hondu Civic.

 

JAZDA S DÔRAZOM NA VÁS

Precízny podvozok a úplne nové motory vám umožňujú dokonalú kontrolu.

Predný pohľad na Hondu Civic.

Civic získal novú podobu vďaka ľahšiemu a tuhšiemu podvozku, ktorý dopĺňa možnosť výberu spomedzi dvoch motorov s turbodúchadlom. V spojení so širokým a priestranným kokpitom získate lepší výhľad a bezprostredný kontakt s vozovkou.

Stvorený pre športovú jazdu

Ak si vyberiete 6-stupňovú manuálnu prevodovku alebo úplne novú automatickú prevodovku CVT, Civic sa vďaka svojej precízne vyladenej aerodynamike vždy spoľahlivo drží cesty. Vďaka technológiám ako Agile Handling Assist navyše vozidlo okamžite reaguje na každý váš dotyk.

ŠIESTY ZMYSEL

Nový Civic strážia pokročilé technológie zaručujúce vašu bezpečnosť.

Súčasťou štandardnej výbavy je systém Honda SENSING. Ten predstavuje jedinečnú kombináciu pokročilých bezpečnostných funkcií využívajúcich kamerové a radarové technológie ako napríklad systém pre zmiernenie následkov nehody, upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu, systém rozpoznávania dopravných značiek alebo inteligentný adaptívny tempomat, ktoré monitorujú celé vaše okolie a pomáhajú vám bezpečne prísť do cieľa.

Neustále v spojení

Nový Civic je vybavený pokročilým informačno-zábavným systémom Honda CONNECT s dotykovou obrazovkou, digitálnym rádiom DAB a podporou systémov Apple Car Play® aj Android Auto™ – vďaka čomu vám umožní zostať v spojení so všetkým dôležitým: kontaktmi, zábavou aj potrebnými informáciami.

Pohľad zvnútra na Hondu Civic v exteriéri.

VIAC O NOVEJ  HONDE CIVIC 10G 2020

Akcie kliknite sem