Civic 4D

Záber na interiér modelu Honda Civic sedan s manuálnou prevodovkou.

NAVRHNUTÝ PRE JAZDU

Náš nový Civic Sedan je navrhnutý s dôrazom na vodiča. Priestranný a pohodlný model prináša vzrušujúci výkon a môže sa pochváliť množstvom pokročilých bezpečnostných funkcií.

PREDSTAVENIE

Kliknite sem

Absolútne spojenie

Nový Civic Sedan vám dá pocítiť, že ste jeho súčasťou.

Jeho elegantný, športový dizajn je tvorený jedinečným spojením výrazných línií a plynulých kriviek, a to sme len pri zovňajšku. Vo vnútri je nový Civic Sedan krásne priestranný a vzdušný, pričom vás obklopí tou najvyššou kvalitou a pohodlím.

OBJAVTE JEHO DIZAJN

Kliknite sem.

Koncentrovaná energia

Ešte ľahší a úspornejší Civic Sedan je poháňaný motorom novej generácie.

Pre model Civic Sedan sme vytvorili nový turbomotor, ktorý vám ponúkne mimoriadny zážitok z jazdy. Výkonný motor 1.5 VTEC TURBO s výkonom 182 koní je zárukou pôsobivej a pohotovej jazdy.

Šetrí palivo

Technológia Earth Dreams umožňuje dosiahnuť dokonalú rovnováhu medzi výkonom a hospodárnosťou vďaka voliteľnému režimu ECON – motor budúcnosti tak môžete používať už dnes.

Detailný záber na automatickú prevodovku modelu Honda Civic sedan.

VÝKON

Túžba jazdiť

Vzrušujúci výkon motora VTEC TURBO

1,5 l/182 koní

Športové riadenie a hladká jazda.

Model Civic Sedan je vybavený 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá vám vďaka rýchlemu, športovému radeniu umožní dokonale využiť celý rozsah otáčok.

Dokonalá plynulosť

Na druhej strane je tu naša nová 7-stupňová automatická prevodovka CVT, ktorá ponúka vyvážený výkon. Ak však budete mať chuť, môžete siahnuť po manuálnom radení pomocou páčok pod volantom.

 

Vyberte si svoj model Honda

Kliknite sem

Akcie kliknite sem

KATALÓG

Kliknite sem