CR-V Hybrid

Dvadsať rokov skúseností s vývojom hybridov

Vstúpte do sveta Honda Hybrid

Ďalší míľnik pre model Honda CR-V

Hybridná technológia i-MMD (inteligentný pohon s viacerými režimami) poskytuje výnimočne vysoký výkon spolu s mimoriadnou účinnosťou. Aerodynamické línie vytvorené na úplne novom podvozku robia z modelu CR-V piatej generácie elegantné a moderné SUV. Len čo sa usadíte, budete si môcť vychutnať prepracovaný luxusný interiér s najnovšími asistenčnými systémami vodiča a multimediálnym systémom spoločne s pohodlím, priestorom a všestrannosťou, ktorými sa model CR-V  preslávil.

Detailný záber loga Hondy CR-V Hybrid.       Detailní záber na kľúč od vozidla Honda CR-V Hybrid.

Trojštvrťový pohľad spredu na vozidlo Honda CR-V Hybrid idúce po ulici.

Vnútorný priestor

Keď otvoríte dvere, privíta vás luxus.

Hneď po nastúpení si vás podmaní jedinečný priestor a pohodlie modelu CR-V. Jediné, po čom zatúžite, bude ticho sa vytratiť a vychutnať si jazdu.

Všetko máte na dosah ruky

Rozhraním s informáciami pre vodiča môžete ľahko prechádzať palcom pomocou ovládača na volante alebo prostredníctvom hlasovej aktivácie, aby ste si vybrali z množstva rôznych funkcií: zobrazenie textových správ SMS a e-mailov, zvukové informácie, telefónne kontakty a dokonca aj inteligentné informácie o údržbe vozidla

Detailný záber zboku na displej TFT modelu Honda CR-V Hybrid.

Detailný záber na palubnú dosku v interiéri vozidla Honda CR-V Hybrid na ulici.

Úložný priestor pod lakťovou opierkou vpredu je možné prispôsobiť v troch rôznych režimoch, takže ponúka univerzálnu odkladaciu plochu pre všetko, čo si potrebujete odložiť.

Detailný bočný záber na kryt s odkladacou plochou a úložným priestorom v konzole vozidla Honda CR-V Hybrid.   Detailný záber na kryt s usporiadanou odkladacou plochou a úložným priestorom v konzole vozidla Honda CR-V Hybrid.

Detailný bočný záber na väčší úložný priestor vozidla Honda CR-V Hybrid.

Harmonické línie

Jazda hybridným vozidlom nebola nikdy tak príjemná, ani nevyzerala tak úžasne.

Piata generácia vozidla Honda CR-V sa vyznačuje osobitým tvarom a elegantnou jednoduchosťou, ktorá je štýlová aj funkčná. Dizajn vozidla zaisťuje riadené prúdenie vzduchu pod karosériou, ktoré prispieva k nižšej spotrebe paliva minimalizuje odpor vzduchu a znižuje hladinu hluku. Bez ohľadu na funkcie Honda CR-V Hybrid vďaka svojmu vzhľadu púta pozornosť všade, kam príde.

Dvere batožinového priestoru s funkciou Hands Free

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru možno nastaviť tak, aby sa zastavili v požadovanej výške. Ideálne, ak ich musíte otvárať napríklad v garáži s nízkym stropom. Môžete ich otvoriť, aj keď máte plné ruky, jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom – príjemné a jednoduché.

Bočný pohľad na technológiu otvárania batožinového priestoru modelu Honda CR-V Hybrid bez použitia rúk.

Zostaňte v spojení

Vďaka multimediálnemu systému Honda CONNECT máte vždy poruke všetko, čo je vám blízke – či už hudbu alebo vašich priateľov.

Detailný trojštvrťový bočný záber na volant modelu Honda CR-V Hybrid.

Na 7-palcovom displeji máte všetko na dosah.

Pomocou pripojenia Bluetooth® alebo USB môžete mať prístup k informáciám a zoznamom skladieb vo svojom smartfóne. Pomocou systémov Apple CarPlay® alebo Android Auto™ môžete navyše preniesť rozhranie svojho telefónu na 7-palcovú dotykovú obrazovku a priamo prostredníctvom nej používať aplikácie na uskutočňovanie hovorov či odosielanie a prijímanie správ.

Vždy v spojení

Internetový audioprehrávač AHA™ vám tiež umožňuje počúvať obľúbené hudobné stanice, podcasty a spravodajstvo.

Detailný záber na ikony na dotykovej obrazovke vozidla Honda CR-V Hybrid.

Detailný bočný záber na ikony na dotykovej obrazovke vozidla Honda CR-V Hybrid.

Priame spojenie

Model CR-V Hybrid vyberá optimálny režim tak, aby vždy poskytoval dostatok výkonu a maximálne efektívne.

Je vybavený dvojlitrovým zážihovým motorom s Atkinsonovým cyklom a dvoma elektromotormi, a to jedným hnacím elektromotorom a jedným elektromotorom generátora, preto môže využívať elektrický, hybridný režim alebo režim motora. Model CR-V využíva namiesto konvenčnej prevodovky jediný pevný prevodový pomer, ktorý poskytuje vodičovi konzistentný prenos výkonu a istotu – tento hybridný pohon pocítite.

Detailný záber spredu na zážihový motor s Atkinsonovým cyklom vozidla Honda CR-V Hybrid.

Premýšľa za vás

Inteligentný pohon s viacerými režimami vždy poskytuje vysoký výkon a efektivitu.

Vďaka technológii i-MMD vždy využíva svoju energiu tým najefektívnejším spôsobom. Model CR-V Hybrid tak plynulo prepína medzi tromi režimami pohonu: elektrickým (Electric Drive), hybridným (Hybrid Drive) a režimom motora (Engine Drive). Pri rozbehu na tichý elektrický pohon vydáva vozidlo výstražný akustický signál. Za určitých jazdných podmienok môžete v prípade potreby dobu používania elektrického pohonu ručne predĺžiť stlačením tlačidla EV Mode na palubnej doske. Ak túžite po dynamickejšom a intenzívnejšom zážitku z jazdy, môžete použiť režim Sport.

Detailný záber na konzolu v interiéri modelu Honda CR-V.

Vyšší štandard bezpečnosti

Pokročilý systém podpory riadenia Honda SENSING obsahuje celý rad pokročilých funkcií vyvinutých s cieľom postarať sa o vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašich spolujazdcov.

Pohľad zboku na model Honda CR-V Hybrid na ulici.

Systém pre zmiernenie následkov nehody

V prípade rizika zrážky s vozidlom alebo chodcom vás táto funkcia upozorní na nebezpečenstvo a zároveň zníži rýchlosť jazdy tak, aby sa minimalizovala závažnosť prípadného nárazu.

Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu

Ak vozidlo vybočí z jazdného pruhu bez smerového svetla, spustí sa vizuálna a zvuková výstraha, ktorá vás na toto vybočenie upozorní.

Systém pre zmiernenie rizika opustenia komunikácie

Kamera umiestnená na čelnom skle rozpoznáva, či vozidlo schádza z cesty, a v takom prípade použije elektrický posilňovač riadenia na jemné korekcie a udržanie vozidla v jazdnom pruhu. Za určitých podmienok môže tento systém použiť aj brzdy.

Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu

Tento systém pomáha udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu a riadenie si tak vyžaduje menej úsilia. Vďaka tomu je jazda oveľa príjemnejšia.

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Systém rozpoznávania dopravných značiek dokáže identifikovať dopravné značky a zobrazí ich na displeji vozidla. Naraz sa môžu zobraziť dve značky.

Inteligentný obmedzovač rýchlosti

Kombinuje existujúcu funkciu nastaviteľného obmedzovača rýchlosti so systémom rozpoznávania dopravných značiek, aby automaticky nastavil rýchlostné obmedzenie na hodnotu zaznamenanú systémom rozpoznávania dopravných značiek.

Inteligentný adaptívny tempomat

Táto funkcia vie rozpoznať, keď sa vozidlo v susednom jazdnom pruhu snaží zaradiť pred vás, a vopred upraví rýchlosť vášho vozidla. Taktiež pomáha udržiavať vzdialenosť medzi vami a autom pred vami, takže nemusíte meniť rýchlosť.

AKČNÉ PONUKY