HR-V

VŠETKO PRESNE NA SVOJOM MIESTE

Model HR-V dokonale kopíruje váš životný štýl – kombinuje pohodlie, eleganciu a výnimočne nízku spotrebu paliva.

NAJOBĽÚBENEJŠIE MALÉ SUV NA SVETE

Úplne nová Honda HR-V je najpredávanejším malým SUV roku 2015.

Čísla predaja z 53 najdôležitejších svetových trhov nových áut* radia Hondu HR-V na prvé miesto vo svojej kategórii. To je pre malé SUV veľký začiatok.

Zdroj: JATO Dynamics
(Obdobie predaja jan. – dec. 2015)
* Medzi trhy sa počíta: EU + EFTA, NAFTA, Čína, Japan, Brazília, Rusko, India, Indonézia, Austrália, Argentína, Južná Afrika, Južná Kórea, Thajsko

Nový rozmer

Urobte z neho jedinečnú individualitu.

Existuje celý rad možností, ako si môžete HR-V prispôsobiť presne podľa seba. Môžete si vybrať z ponuky balíkov príslušenstva vrátane štýlového Aero balíka, vďaka ktorému budete jednoznačne vyčnievať z radu, alebo si urobte radosť ktorýmkoľvek doplnkom z ponuky samostatného príslušenstva Honda navrhnutým pre interiér. Vaše nové HR-V tak budete mať možnosť posunúť na novú úroveň, keď si ho prispôsobíte a vyjadríte tak, že je naozaj vaše.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V.

POZRITE SI, AKO DO SEBA VŠETKO ZAPADÁ

Pozrite si, ako sme HR-V precízne navrhli pre každodenný život.

parkovacia kamera

strešné okno

moderné zabezpečenie

sedadlá magic seats

sofistikovaný kokpit

štýlový exteriér

VŽDY ORIGINÁLNE

Inšpirácia pre moderný dizajn

Prvý model HR-V bol predstavený ako koncept na autosalóne v Tokiu v roku 1997. Preslávil sa ako úplne prvé vozidlo s nízkymi emisiami a v Japonsku sa považoval za futuristický model.

Nový model naplno čerpá z jedinečného charakteru a dedičstva originálu, vďaka čomu je doteraz naším najlepším modelom HR-V.

ÚPLNÁ KONTROLA

Vychutnajte si kokpit okolo vás.

Keď musíte sledovať cestu, je skvelé mať všetko poruke. Kokpit modelu HR-V sme navrhli intuitívne, aby ste mali všetky funkcie poruke – od elegantnej prístrojovej dosky s dotykovou obrazovkou Honda CONNECT, až po multifunkčný volant.

Dotyk luxusu

V interiéri sme sa zamerali na detaily – chrómové rukoväte dverí a u vybraných stupňov výbavy kožený volant a radiaca páka dodali interiéru pocit kvality a exkluzivity. Vyberte si textilné alebo polokožené sedadlá podľa vašich preferencií.

Akcie kliknite sem

KATALÓG

https://www.honda.sk/content/dam/local/slovakia/cars/katalogy/SK_katalog_HR-V_2020.pdf

VYBERTE SI SVOJE HR-V

Kliknite sem

PRÍSLUŠENSTVO

Kliknite sem