CIVIC TYPE R

Keď sa rozbehne, akoby hrmelo. Zježia sa vám všetky chlpy. Začne vám búšiť srdce. Nový Civic Type R je nespútané pretekárske auto skrotené na použitie na cestách.

PREDSTAVENIE

Kliknite sem.

Stelesnenie sna

„Už odmalička som miloval autá.“

„Našou víziou pre Civic Type R bolo riadenie, ktorému môže jazdec úplne dôverovať a pri ktorom bude mať pocit, že ho dokonale pozná.“ Bol to sen, ktorý sa stal skutočnosťou – v podobe modelu Type R. Vytvorený s dôrazom na vysokú mieru pohodlia, bezkonkurenčný priestor v interiéri a štýl inšpirovaný na okruhu, ktorý sa dokonale hodí k jeho schopnostiam.

DIZAJN

Kliknite sem.

Športové náradie

Pulzujúca sila, surový výkon

Model Type R je vyvinutý na základe tradície spoločnosti Honda vo vývoji vysoko výkonných automobilov a jeho základy vychádzajú z 10. generácie modelu Civic. Je po všetkých stránkach vylepšený, aby poskytol tú najvzrušujúcejšiu jazdu v kategórii športových hatchbackov – na ceste aj na pretekárskom okruhu. Privítajte najvýkonnejše a najrýchlejšie akcelerujúce vozidlo s predným pohonom, aké sme kedy vytvorili.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Kliknite sem.

VÁŠEŇ PRE PRETEKANIE

Vozidlo s modelovým označením Type R stelesňuje nášho pretekárskeho ducha na cestách.

Model Type R mal vždy v stajni Hondy špeciálne miesto. Inšpirovaní naším úspechom vo Formule 1 sme v roku 1992 zostrojili náš úplne prvý Type R: model NSX-R. Úspech tohto auta zrodil celý rad športových vozidiel Honda.

KONFIGURÓTOR

Kliknite sem.

ZNAMENIE VÝKONU

Zatiaľ sa len štyri modely vozidiel Honda mohli popýšiť presláveným červeným znakom „Type R“ – NSX, Accord, Integra a Civic. Každý z nich posúval hranice výkonnosti. A tento posledný model tým najextrémnejším počas celých 22 rokov vývoja týchto mimoriadnych strojov.

VÝKON

Kliknite sem.

PRÍSLUŠENSTVO

Kliknite sem.