Jazz Hybrid

UKRÝVA V SEBE OMNOHO VIAC

Trojštvrťový záber spredu a zozadu na zaparkovanú Hondu Jazz v noci

Predstavenie:

Kliknite sem

Nový rad Jazz má hladký dizajn a ničím nerušený profil, ktorý je aerodynamicky efektívny a zároveň štýlový. Každý detail dodáva modelu Jazz elegantný, moderný vzhľad a jedinečnú osobnosť.

Nová perspektíva

Úplne nový Jazz a Jazz Crosstar ponúka panoramatický výhľad, aby mal jeho vodič skutočný širokouhlý zážitok. Zlepšený výhľad poskytuje nie len vynikajúci prehľad o premávke okolo, ale má tiež skutočný prínos pre bezpečnosť.

Honda Jazz Interior with a panoramic view

Technológia e:HEV

Naša nová generácia hybridnej technológie e:HEV poskytuje dynamický a elektrizujúci zážitok z jazdy a poskytuje novému radu Jazz vysoký výkon a hospodárnosť, pričom produkuje nízke emisie. Vďaka tejto pokročilej technológii je nový Jazz v dnešnej dobe dôležitejší než kedykoľvek predtým

Honda Jazz e:HEV technology automation gear stick console, side view close up

Variabilita

Naše unikátne flexibilné sedadlá Magic Seats vám poskytujú všestrannosť, kedykoľvek ju potrebujete, čo vám umožňuje nakonfigurovať ich usporiadanie tak, aby vyhovovalo viac cestujúcim alebo napríklad batožine. Čalúnenie v prevedení Crosstar je vodeodolné, čo znamená, že sa interiér ľahko vysporiada aj s divokým životným štýlom.

Honda Jazz side view of interior with magic seats

Široké možnosti

Presun veľkých predmetov nie je pre Jazz žiadny problém, pretože má ohromnú prepravnú kapacitu, keď sú zadné sedadlá Magic Seats sklopené. Táto dômyselná konfigurácia zväčšuje priestor a jeho využiteľnosť, aby sa prispôsobila preprave predmetov rozličných tvarov a rozmerov.

Honda Jazz interior view from the boot

Dotyková technológia

Nový rad Jazz vás spojí s vaším svetom pomocou našej najnovšej technológie. Samozrejmosťou je digitálne rádio DAB, ktoré vám poskytne najširší výber staníc a nový 9” dotykový displej je vybavený displejom v štýle smartfónu s podobným spôsobom ovládania. Konektivitu tiež rozširuje integrácia Android Auto a Apple CarPlay.

Honda Jazz close up of interior touchscreen

Začnite s “OK Honda”

Hlasom aktivovaný osobný asistent Honda s vami môže viesť prirodzený rozhovor pomocou kontextového porozumenia a naučiť sa, ako vám poskytnúť relevantnú odpoveď. Ak teda potrebujete zistiť predpoveď počasia, nájsť obľúbenú hudbu alebo vyhľadať preferovanú reštauráciu, osobný asistent Honda je tu pre vás.

Honda Jazz close up of interior touch screen panel being pressed.

POKROČILÁ BEZPEČNOSŤ

Úplne nový rad modelov Jazz: bezpečnosť je samozrejmosťou.

detailný záber muža, ktorý riadi Hondu Jazz

 

Vďaka nášmu najnovšiemu systému pokročilých asistenčných technológií vodiča Honda SENSING vám nový Jazz zaistí bezpečnosť vás aj vašich spolujazdcov.

Systém pre zmiernenie následkov nehody

V prípade rizika zrážky s vozidlom alebo chodcom vás systém upozorní a zároveň zníži rýchlosť jazdy tak, aby pomohol minimalizovať závažnosť prípadného nárazu. Teraz sme systém vylepšili režimom nočnej jazdy, aby sme zistili prítomnosť chodcov alebo cyklistov bez pouličného osvetlenia. Vozidlo zabrzdí dokonca aj vtedy, keď vám vozidlá v protismere vojdu do cesty.

Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu

‭Ak vozidlo vybočí z jazdného pruhu bez aktivovania ‬‬smerovky, zabliká výstražná kontrolka a zaznie výstražný signál, čo vám pomôže upriamiť ‬‬vašu pozornosť a vrátiť sa späť do správneho pruhu.‬‬‬‬‬

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Systém rozpoznávania dopravných značiek dokáže identifikovať dopravné značky a zobrazí ich na displeji vozidla.

Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu

Poskytuje príjemnejší zážitok z jazdy a znižuje únavu najmä na diaľniciach tým, že udržiava vozidlo v strede jazdného pruhu. Táto funkcia sa deaktivuje pri zapnutí smerovky.

Inteligentný obmedzovač rýchlosti

Automaticky upraví rýchlosť vozidla na vopred nastavenú rýchlosť alebo na obmedzenie rýchlosti vyznačené dopravnými značkami.

Adaptívny tempomat s funkciou asistenta pre pomalú jazdu v kolóne

Adaptívny tempomat udržiava bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami. Ak sa vozidlo vo vedľajšom pruhu chystá zaradiť pred vás, adaptívny tempomat s tým počíta a automaticky upraví rýchlosť – obnovenie nastavenej rýchlosti sa vykoná, keď sa priestor pred vaším vozidlom uvoľní. Technológia asistenta pre pomalú jazdu v kolóne reaguje na to, ak vozidlo pred vami zastaví a automaticky zabrzdí a zastaví tiež bez toho, aby ste museli reagovať vy.

Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Zisťuje prítomnosť vozidla pred vami (vrátane prichádzajúcich vozidiel) a automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

Akcie

Vyberte si svoj model Honda

Kliknite sem

BALÍKY PRÍSLUŠENSTVA

Kliknite sem

KATALÓG

Kliknite sem