kosačka HRX476 VK vystavený kus


Odolná benzínová kosačka so šírkou záberu 47 cm, systémom Smart Drive® . Sklopné a výškovo nastaviteľné rukoväte. Vďaka použitiu pružiny vyvažujúcej hmotnosť kosačky zvládnete nastavenie výšky kosenia jednou rukou.

Brzda zotrvačníka

Automatický sýtič

Všetky naše produkty poháňajú špičkové motory značky Honda, preto si môžete bez obáv vychutnať spoľahlivé štartovanie a minimálne nároky na údržbu. Všetky naše kosačky používajú ako palivo bezolovnatý benzín.

Variabilný mulčovací systém Versamow™

Pomocou jednej páky dokáže systém Versamow™ od spoločnosti Honda buď zbierať pokosenú trávu do zberného koša, alebo ju najemno posekať a vrátiť späť na trávnik vo forme prírodného hnojiva – alebo dokonca kombinovať obe tieto funkcie v ideálnom pomere.

Nízka hlučnosť

Náš vývojársky tím navrhol patentovaný nôž, ktorý sa v porovnaní s tradičnými nožmi vyznačuje nízkou úrovňou hluku (–0,5 dB(A)). Vďaka kombinácii dizajnu motora a žacieho ústrojenstva je úroveň hluku o 30 % nižšia, ako je súčasná norma EÚ

Cena: 779 € (s DPH)

Stará cena:885 (s DPH)

    » Objednať «


krovinorez UMK 435 UEET


Krovinorez s motorom s objemom 35 cm³, vidlicovou rukoväťou, pohodlným postrojom a dvomi nadstavcami.

Nylonová žacia hlava a trojzubý nôž.

Popruh dvojramenný, nastaviteľný.

Typ motora: GX35T

Cena: 489 € € (s DPH)

Stará cena:545 (s DPH)

    » Objednať «


Generátor ECT 7000 K1


Jednofázový/trojfázový, indukčný generátor pre stavebníctvo, max. 7000 W.

Vylepšený antivibračný systém

Naše gumené držiaky motora so sklonom 45° zaisťujú vynikajúce tlmenie vibrácií v porovnaní s rovnými gumenými držiakmi, ktoré sú v takýchto produktoch štandardom.

Oil alert™

Ide o užitočnú funkciu, ktorá bráni poškodeniu motora tým, že automaticky vypne zariadenie, ak olej klesne pod bezpečnú prevádzkovú hladinu.

Cena: 1970 € (s DPH)

    » Objednať «